BARAN GROUP ŞANLIURFA
 
 

Hakkımızda merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz.

Baran Group olarak; Şanlıurfa'da en uygun mutfak tüpü, otomotiv, emlak, inşaat ve telekominikasyon ürünlerini müşterilere ulaştırmak için uğraş vermekteyiz. Şanlıurfa'da en uygun ve profesyonel hizmet çalışmalarımızı son kullanıcının en iyi şekilde fayda sağlaması için kendi hizmetimizi sık sık güncelliyor ve bunu son kullanıcıya aktarıyoruz. Hedefimiz Şanlıurfa'da öncü bir firma olmak ve zamanla Şanlıurfa'dan sonra diğer illerede bu en uygun ve kaliteli hizmetleri sunmak.

Ayrıca tüm hizmetlerimizlede müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Grup Şirketi olarak bir çok hizmeti sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerimizde her daim yenilikçi ve öncü olmak. Hayal gücü, sektörel tecrübe ve deneyimleri artırmak.

 

Misyonumuz

Ay Gaz, İnşaat, Otomotiv, Emlak, Mobil İletişim sektöründe faaliyetini yürüttüğümüz her alanda en güvenilir tercih olmak. Bu doğrultuda en iyi firmaları arasında bulunmak.

Stratejimiz

Çok yönlü ve farklı dalları bulunan hizmet sektöründe çözüm ortaklıkları ile farklı sektörlerde tecrübe edinerek bu doğrultuda yine çok yönlü ve kaliteli faaliyet göstermek.

Çözüm Ortaklığı

Çözüm ortaklığı alanda yaptığımız iş birlikleri sayesinde daha fazla kitleye, daha nitelikli erişim sağlama imkanı bulduk. Farklı sektör ve projelerde yeni iş birlikleri amaçlamaktayız.

 
 
0 (545) 789 93 91